BiP’te 10 ayda 102 milyar mesaj atıldı

Türkiye’nin bağlantı ve ömür platformu BiP’e olan ilgi gün geçtikçe artıyor. BiP, sadeleşen menüsü ve erişilebilirlik düzeyiyle kullanıcılarına kolay ve süratli bir tecrübe sağlıyor. BiP, arayüzü, saklılık siyaseti ve sunduğu ek özelliklerle de emsal uygulamalara fark atıyor.

Kullanım oranı katlanarak artan uygulama bugüne kadar 97 milyondan fazla indirildi. BiP’in 2022 yılı toplam iletileşme sayısı 102 milyar, arama sayısı ise 124 milyon oldu.

HAYATI KOLAYLAŞTIRMAYA DEVAM EDİYOR

192 ülkede milyonlarca kullanıcıya ulaşan BiP, sunduğu özelliklerle hayatı kolaylaştırmaya devam ediyor. BiP’teki ‘Durum’ özelliği sayesinde kullanıcılar, Durum menüsüne tıklayarak görüntü yahut fotoğraflarını durum olarak paylaşabiliyor. BiP’in ‘Grup Taşıma’ özelliği sayesinde, daha evvelki iletileşme uygulamasında kalan kümeler ve sohbet geçmişleri basitçe BiP’e aktarılabiliyor. Ayrıyeten BiP’te 15 bireye kadar HD kalitesinde sesli ve küme imajlı görüşmenin yanı sıra HD fotoğraf paylaşım seçeneği de var. BiP’in kullanıcı bilgileri, Türkiye’deki yüksek güvenlikli data merkezlerinde korunuyor.

BİP WEB İLE YÜKSEK BOYUTLU EVRAK TRANSFERİ VE HD KALİTEDE GÖRÜŞME

Kullanıcılardan gelen talepler doğrultusunda daima güncellenen BiP, masaüstünden kullanıma imkan sağlayan web sürümüyle meskenden ya da ofisten yüksek boyutlu belge transferi yapabilme seçeneği sunuyor. Benzeri uygulamalarda megabayt hududu olan belge transferi ve tarayıcı üzerinden sunulmayan HD kalitede manzaralı ve sesli görüşme özelliği de BiP Web’de kullanıcılara sunuluyor. Benzeri uygulamalardan farklı olarak, BiP’in web sürümünde de 1000 şahsa kadar kalabalık kümeler kurmak mümkün. BiP’te öne çıkan HD fotoğraf gönderme özelliği, tarayıcı ve masaüstü uygulamasında da hudut tanımıyor. BiP Web’le giriş platformlarının tamamından HD kalitede fotoğraf gönderilebiliyor. Uygulama, masaüstü ve web sürümüyle kullanıcı kolaylığını ön planda tutuyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir