Galatasaray’da sezon sonu 2 ayrılık kapıda!

Ajansspor‘dan Salim Manav’ın haberine nazaran Ankaragücü, dönem başında Galatasaray’dan kiraladığı Taylan Antalyalı ve Emre Kılınç’ın bonservislerini almak için harekete geçti.

Ankaragücü Başkanı Faruk Koca, Galatasaray Lideri Dursun Özbek’e Taylan Antalyalı ve Emre Kılınç’ın bonservisini almak isteklerini kelamlı bir biçimde iletti. Taraflar önümüzdeki günlerde İstanbul’da tekrar görüşecek.

Guardiola’dan Taylan övgüsü

Galatasaray’ın eski teknik yöneticisi Domenec Torrent, geçtimiz hafta yaptığı açıklamada Barcelona ile oynanan UEFA Avrupa Ligi son 16 tipi maçlarından sonra Manchester City Menajeri Pep Guardiola’nın kendisini aradığını ve tebrik ettiğini söyledi. Torrent ayrıyeten Guardiola’nın Taylan Antalya’yı çok beğendiğini söyleyerek, “Guardiola, Barcelona maçından sonra beni aradı tebrik etti. Ayrıyeten Taylan için ‘Kim bu oyuncu, çok beğendim. Dikkatimi çekti. Marcao ve Nelsson’u da çok beğendim’ dedi.” sözlerini kullanmıştı.

Taylan Antalyalı 20 maçta 2 gol ile 2 asist yaptı ve 4 gole katkı sundu. Emre Kılınç ise 21 müsabakada 2 sefer rakip fileleri havalandırdı ve 4 sefer de gol pası hazırladı. Taylan’ın Haziran 2026, Emre’nin ise Haziran 2024’e kadar Galatasaray ile mukavelesi bulunuyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir