Bakanın oğlu bakkal oldu

Süleyman Demirel’in genel başkanı olduğu Doğru Yol Partisi’nin kurucuları ortasında yer alan ve Tansu Çiller hükümetlerinde Çevre Bakanı olan Hamdi Üçpınarlar’ın üniversite mezunu üç lisan bilen oğlu Menderes Üçpınarlar iş bulamayınca bakkal dükkanı açtı. Üçpınarlar evvelki gün de Ankara’da sade bir merasimle dünya meskenine girdi. Sema Güleroğlu ve Menderes Üçpınarlar çiftinin nikah şahitliğini Ulaştırma eski Bakanı Yaşar Topçu ile CHP Milletvekili İlhan Kesici yaptı.

Süleyman Demirel’in genel başkanı olduğu Doğru Yol Partisi’nin kurucuları ortasında yer alan ve Tansu Çiller hükümetlerinde Çevre Bakanı olan Hamdi Üçpınarlar’ın üniversite mezunu üç lisan bilen oğlu Menderes Üçpınarlar iş bulamayınca bakkal dükkanı açtı. Üçpınarlar evvelki gün de Ankara’da sade bir merasimle dünya konutuna girdi. Sema Güleroğlu ve Menderes Üçpınarlar çiftinin nikah şahitliğini Ulaştırma eski Bakanı Yaşar Topçu ile CHP Milletvekili İlhan Kesici yaptı.

İngilizce, Rusça ve Bulgarca bilen Üçpınarlar, Konutkent semtinde 45 metrekarelik yer kiralayarak, bakkal açtı. Menderes Üçpınarlar “Şimdiki bakan çocuklarının gemicikleri var. Biz babamızın mevkisini kullanmadık. Siyaseti öteki işler için araç yapmadık” dedi. Hamdi Üçpınarlar da “Çocuklarım için kimseye iş ricasında bulunmam” açıklamasını yaptı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir